Korelacja wzrostu DeFi z ceną Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) Wyjaśniona przez najlepszych analityków


Zdecentralizowane instrumenty finansowe, czyli DeFi, mogą być kolejną wielką rzeczą w świecie kryptokurrency. Handlowcy zgadują, czy inwestowanie w aktywa DeFi to mądry zakład.
zdjęcie artykułu
Obrazek okładki na stronie stock.adobe.com
Spis treści

Bitcoin (BTC) jest świetny, ale DeFi dopiero się zaczyna.

Znacznie bardziej naturalny katalizator niż ICO

Badacz Blockchain Chris Burniske, który jest autorem większości modeli oceny tokenów, wyjaśnił, dlaczego powinniśmy unikać obsesji na punkcie Bitcoinów (BTC) i czy warto przyjrzeć się segmentowi DeFi.

Bitcoin (BTC) jest świetny, ale DeFi dopiero się zaczyna
Pan Burniske skomentował obliczenia przedsiębiorcy, który zwrócił uwagę na szalone śródokresowe wyniki osiągane przez rodzime aktywa instrumentu DeFi. Wymieniono Aave Protocol (LEND), Kyber Network (KNC), Loopring (LRC), Bancor (BNT), Maker DAO (MKR) i Melon Protocol (MLN); każdy z aktywów wykazał trzycyfrowe zyski w ciągu ostatniego roku.

Handlowiec przyznał, że był rozczarowany bladym działaniem Bitcoinu (BTC) i zaczął odczuwać FOMO na nadchodzącym uruchomieniu aktywów DeFi.

Pan Burniske ogłosił, że Bitcoin (BTC) jest nadal świetny, ale należy go oceniać bez obsesji. I, ogólnie rzecz biorąc, zgodził się co do perspektyw dla aktywów DeFi.

Chris Burniske uważa, że ten segment jest w fazie rozkwitu, a najjaśniejsze dni jego działania są jeszcze przed nami. Twierdzi on, że nie powinniśmy przegapić tej lukratywnej okazji inwestycyjnej, jak on:

Nienawidziłby, gdyby ci, którzy byli tu przez cały czas, przegapili tę łódź

Znacznie bardziej naturalny katalizator niż ICO
Wygląda na to, że te szacunki doskonale współgrają ze słowami dyrektora generalnego Three Arrows Capital Su Zhu, który jest również autorem serii Deribit Insights.

Pan Zhu, który po mistrzowsku przewidział wydajność Bitcoin (BTC) po ostatniej niedźwiedziej próbie wepchnięcia go poniżej 9.000 dolarów, zauważył dwie różnice pomiędzy wpływem euforii ICO na cenę Ethereum (ETH) i możliwym wpływem wzrostu DeFi na niego.

Podkreślił, że zdecentralizowany sektor finansowy jest jednocześnie akresywny i zrównoważony. W przypadku ICO całkowicie brakowało obu tych cech.

Ale wspólna narracja nadal nie docenia potęgi DeFi i jego ogromnego możliwego wpływu na zmiany cen Ethereum (ETH), przyznaje Zhu.

Wanneer zullen deze twee achtergebleven majoors naar boven gaan?
PETER SCHIFF: BITCOIN NON „SI AVVICINERÀ NEMMENO“ AL SUO MASSIMO DI 20.000 DOLLARI QUEST’ANNO