15-ty Największy Bitcoin Whale na Ziemi właśnie przeniósł 1 miliard dolarów w Krypcie – Here’s Where It’s Going


Kryptończycy śledzą transakcję, która była świadkiem jednego z największych istniejących wielorybów Bitcoinów opróżniających portfel BTC za miliard dolarów.

Anonimowy podmiot kryptoński właśnie przeniósł 45.671 BTC o wartości 1 miliarda dolarów za opłatą wynoszącą zaledwie 7,03 dolarów.

Transfer został początkowo zgłoszony przez narzędzie do automatycznego pomiaru łańcucha blokowego znane jako Bitcoin Block Bot.

Według najnowszych danych eksploratora bloków, wieloryb o dużej stawce przeniósł ogromny trove BTC na dwa oddzielne adresy.

W portfelu, który zawierał w sumie dwie transakcje, zebrano 11 264 BTC. Na drugi adres, zawierający w sumie tylko jedną transakcję, wpłynęło 34.406 BTC.

BitInfoCharts ujawnia, że wielki wieloryb stworzył oryginalny portfel 26 października i tego samego dnia otrzymał znaczną ilość BTC. 7 grudnia stał się 15. najbogatszym portfelem, ponieważ wartość BTC wzrosła w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Związane z tym adresy nie mają żadnych znanych powiązań z firmą, która inwestuje lub pracuje w przestrzeni kryptońskiej. Ponadto, Bitcoin nie został przeniesiony pod żadne znane adresy należące do giełd kryptograficznych, gdzie mógłby być przedmiotem handlu i sprzedaży na otwartym rynku.

Z Bitcoin handlujących powyżej 20.000 dolarów i pośród pełnego rynku byka, kryptońskiej platformy wywiadowczej Santiment mówi, że największe wieloryby BTC nadal gromadzą wiodącą krypto walutę.

„BTC zamknęła się w środę (UTC) z naciskiem na większe wszechobecne wyży. I ten historyczny bieg nie zwolnił ani trochę. 34 nowe adresy zawierające od 100 do 10.000 BTC zostały stworzone tuż przed tym skokiem, największy przyrost adresów od 11/29.“

„Crypto’s Biggest Brain“: The Giving Block and Cointelegraph host first trivia tournament
Bitcoin atteint un nouveau record contre l’or